نیاز نیاز به شریک

همه ی ما به خوبی میدونیم که کشور ما ایران جمعیت جوان و تحصیلکرده و با مهارت زیادی داره که هر کدوم ایده های زیادی برای راه اندازی کسب و کار دارند.از طرف دیگه فرصتهای اقتصادی و کاری  انجام نشده زیادی جهت راه اندازی کسب و کار در ایران وجود داره که در صورت فراهم بودت شرایط میشه از آنها بهره برداری لازم رو کرد که هم به نفع خود اشخاص و هم به نفع سایر افراد جامعه هست.

یکی از بزرگترین مشکلات و دغدغه های این افراد  در راه عملی کردن ایده هاشون همیشه این مساله بوده که به تنهایی نمیتونستن کاری رو شروع کنن و ایده هاشون رو عملی کنن  که  می تونه دلایل زیادی از جمله موارد زیز داشته باشه:

  • نداشتن تخصص لازم در همه ی زمینه های لازم برای شروع کار
  • نداشتن پول و سرمایه به مقدار لازم
  • نیاز به شریک  و شراکت  به دلایل مختلف
  • …….

بدلایل گفته شده در بالا افراد فکر می کنن که آغاز کردن یک کسب‌وکار جدید فرآیند پیچیده و سختی هست. آنها می‌دونند که می‌خواهند کسب‌وکار جدیدی راه بندازند، ولی نمی‌دونند چگونه قدم اول را بردارند. خیلی ایده‌ها قبل از عملی‌ شدن فراموش می‌شه و بعضی وقت‌ها هم ممکنه ببینید کسی چند وقت بعد ایده شما را اجرا کرده و موفق شده  و آنگاه افسوس و آه..

راهکار : Sharikyab.ir

راهکار

میشه به جرات گفت که  برای راه اندازی یک کسب و کار به حداقل یک شریک و یا بهتر بگم به یک شراکت درست احتیاج دارید چون یهنفر  به تنهایی نمی تونه تمامی کارها را خودش به انجام بده.از طرف دیگه مزایا و قدرت کار تیمی بر هیچکسی پوشیده نیست.

اما چجوری شریک کاری خوب و شراکت درست رو پیدا کنیم.

وبسایت شریک یاب با هدف برقراری ارتباط بین افراد مختلفی که خواهان راه اندازی کسب و کار از طریق پیدا کردن شریک کاری و تجاری و همچنین جستجوی شراکت درست به منظور  تشکیل تیم های کاری   در سرتاسر ایران ایجاد شده است.شما به راحتی می تونید به جستجوی شریک مورد نظر  پرداخته و با اون ارتباط برقرار کنید.

❇دنبال شریک و همکار می کردی؟ فقط کافیه باگوشی یک ویدیو یه دقیقه ای از خودت یا فعالیت بگیری وبگی که دقیقا چی میخوای؟ بعد ویدیو رو برای شریک یاب بفرست